Esenyurt Evden Eve Nakliyat - Teksen Nakliyat - Tel - 05330928403

Haziran 21, 2020by admin0

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

  Esenyurt Evden eve nakliyat ile Evlerinizi taşırken artık içiniz rahat olsun. 20 yılı aşkın süredir ve alanlarında uzman ekiplerimizle sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Esenyurt Evden Eve Nakliyat taşımacılığının ne kadar önemli ve hassas olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Bu doğrultuda eşyalarınızı ve mobilyalarınızı taşırken en ufak bir zarar görmemesi için. Balonlu naylonlarla tüm eşya ve mobilyalarınızı paketleyerek. Son model kapalı kasalı araçlarımızla yeni evinize taşıyoruz. Mobilyalarınız her ne model olursa olsun onları artık taşınırken dert etmeyin. Çünkü konusunda deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sorunsuz montajla hizmetinizde. Evinizdeki tüm hacimli eşyalarınızın taşınması şimdi daha sağlıklı ve güvenli. Hacimli eşyalarınızın ambalajları kaliteli ambalajlarla ve ambalajlama konusunda 20 yılı aşkın süredir. Bu sektörde hizmet veren deneyimli elemanlarımızca yapılmaktadır. Teksen Esenyurt Evden Eve Nakliyat elbiseler için en iyi yol. Özel kutuya askıları ile yerleştirmektir. Elbiselerinizi asla çantalara koymayınız. Askılı elbise kolileri talep edin veya bu kolileri kullanan personelimizi bekleyiniz.  

Ev Taşınırken Nelere Dikkat edilir

  Esenyurt Evden Eve Nakliyat ev taşıma işlerinizde size yurt dışından getirilen. Hijyenik ambalajlama malzemeleriyle hizmet sunar. Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı hijyenik şekilde. Korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle peketlenir. Bu sayede Eşyalarınız taşınırken hem temiz hemde hasarsız taşınması sağlanır. 20 Yıllık tecrübeli ve Uzman ekipler tarafından tüm beyaz eşya ve mobilyalarınız demonte edilir. Demontesi tamamlanan eşyalarınız özel balonlu naylonlar ile sarılır. İkinci yerinizde tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızın montesi ve dizaynı yapılır.   Esenyurt en iyi Evden Eve Nakliyat firması olmak için kaliteli elemanlara. Hijyenik ve korunaklı ambalajlama malzemelerine sahip olmak şarttır. Biz bu yola çıkarken, ev taşıma sektöründe eksik konuları inceleyerek ve analizini yaparak bu yola çıktık. İnsanların arzuladığı sorunsuz ve hijyenik taşımayı size sunabilmek için Esenyurt Evden Eve Nakliyat sektörüne giriş yaptık. Hijyenin, sorunsuz ve sıfır hassar ile taşıma genel prensibimizdir.  Şehir içi ve şehirler arası ev taşımalarınız da tüm eşyalarınız aynı hassasiyette ve aynı özende taşınır. Mesafeye bakılmaksızın taşınan her eşya en iyi şekilde sarılır ve paketlenir. Size hayal ettiğiniz evden eve nakliyat hizmetini sunarak müşteri ağımızı genişletiyoruz. Hiç bir şart altında eşyanızın bir tanesi bile sarılmadan araca indirilmez. Teksen Esenyurt Evden Eve Nakliyat Firması olarak müşteri memnuniyetine ve dayalı taşıma yapıyoruz. Yataklar, Baza ve Yatak Başları Ev taşımalarınızda yatak odanızda bulunan yataklarınız demonte edilir. Hijyenik tek kullanımlık hijyenik streç ambalajlar ile tüm eşyalar ve mobilyalarınız Balonlu naylonlarla sarılır. İkinci evinizde yatak başı ve yanları monte edilerek yatağınız yerine yerleştirilir. Gardırop, Komidin, Şifonyer Ambalaj gardırop içindeki ütülü kıyafetler portatif gardırobunuza kırışmadan konur. Ütüsüz kıyafetler ise türüne göre koli ve poşetlere yerleştirilir. Boşalan gardırop uzman marangozlar tarafında demonte edilir ve ambalajlanır. Yeni yerinde monte ve dizayn edilir. Gardıroplarınız alanlarında uzman marangozlar tarafından sökülür ve takılır.

Neden Esenyurt Evden Eve Nakliyat

  Yemek Masası, Sandelyeler, Vitrin, Konsul, Yaşam Ünitesi Yemek masanız, vitrin ve yaşam üniteniz. Profesyonel ekibimiz tarafından sökülür. Korunaklı ambalajlama malzemesi olan balonlu naylonlarla sarılır. İkinci yerde ise monte ve demonte edilir. Sandalyeleriniz boyutlarına göre tek tek veya ikili olarak sarılarak ambalajlanır.   Koltuk Takımları Koltuk takımlarınızın yanları sökülür ve küçülmesi sağlanır. Önce streç ambalaj ile hijyenik şekilde sarılır. Daha sonra üzerine yurt dışından ithal edilen. Ambalajlama malzemeleriyle ikinci kat paketleme yapılır. İkinci yuvanızda koltuk takımlarınızın yanları takılarak istediğiniz yere bırakılır.   Portmanto, Banyo Dolabı, Mutfak Dolabı Portmanto, banyo dolabı ve mutfak dolabı. Önce demonte hale getirilir. Sonra hijyenik şekilde sarılması yapılır. İkinci adreste montesi yapılarak yerlerine bırakılması sağlanır. Çalışma Masası ve Ofis Büro Dolapları Ev ve iş yerlerinizde. Bulunan çalışma masalarınız ve ofis dolaplarınız uzman ekibimiz tarafından demonte edilir. Düzenli ve kurallı şekilde sarılması sağlanır. İkinci evinizde veya iş yerinizde kurulumu ve dizaynı yapılır.   Telefonluk, Fiskos ve Sehpalar Taşıma esnasında iş yerinizde veya evinizde bulunan. Telefonluk, fiskos ve sehpalar sarılır. İkinci adrese sağlam ve çiziksiz şekilde taşınması sağlanır. Müzik Çalar, Cd ve Evrak Dolapları Taşımalarda. İnsanların hassasiyet gösterdiği en önemli konu müzik çalar, cd dolabı ve evrak dolaplarıdır. Biz bu konuda sizin manevi değeri olan tüm cd ve kasetleri hasar gelmeden ikinci evinize veya iş yerinize taşıyoruz. Firmamız Güvenilir Evden Eve Nakliyat ve Kurumsal Ofis İşyeri Taşımacılığında her zaman en üst kalite hizmeti sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İletişimAdres
Mahmut bey mah.Sevinç sok.No:5 Bağcılar/İstanbul
LokasyonumuzBizi Haritadaki Yerden Bulabilirsiniz ?
https://teksennakliyat.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Bizi Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız
Aşağıdaki sosyal medya kanallarından bizi takip edebilir istediğiniz zaman DM ile bize ulaşabilrsiniz.
İletişimAdres
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
LokasyonumuzBizi Haritadaki Yerden Bulabilirsiniz ?
https://teksennakliyat.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Bizi Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız
Aşağıdaki sosyal medya kanallarından bizi takip edebilir istediğiniz zaman DM ile bize ulaşabilrsiniz.

Copyright by Samet KORUL.

Copyright by BoldThemes. All rights reserved.